Bespoken - Vaše perfektní košile. Online.
Close
Vaše oblíbená košile.
Online.
Vytvořte si košili na míru – chytře, jednoduše a rychle.
Vaše oblíbená košile.
Online.
Vytvořte si košili na míru – chytře, jednoduše a rychle.
Previous
Next

Nejvyšší kvalita

 

Používáme pouze ty nejlepší materiály. Pět stehů na centimetr, single-needle švy a kovové stojáčky v límečku jsou samozřejmost.

Jednoduché zadání měr

Míry lze zadat čtyřmi způsoby. Nejjednodušší je uvedení  Vaší výšky a váhy. Fajnšmekři ale mohou použít krejčovský metr a zadat své přesné míry.

Easy & Non-Iron

Všechny látky jsou v úpravě easy nebo non-iron. Nemusíte tak trávit Váš drahocenný čas žehlením.

Garance správné velikosti

Nesedí? Zdarma vyrobíme novou! Původní košili si můžete ponechat, nebo ji darovat na charitu.

Rychlé doručení


Košile jsou vyráběny na Vaši míru a v průměru doručované do třech týdnů. Na požádání vyrábíme i rychleji.

Nejvyšší kvalita látek a zpracování

Zakládáme si na nekompromisní kvalitě látek a precizní krejčovině. Proto jsou všechny naše košile ušity z prémiových látek, na které na trhu jen tak nenarazíte. Pět stehů na centimetr, single-needle švy a kovové stojáčky v límečku jsou pro nás minimálním standardem, který zaručuje dlouhou životnost našich košil a jejich (i Váš) perfektní vzhled.

Dokonalý střih bez rizika a starostí

Vaše postava je unikátní a stejně tak by měla být Vaše košile. Proto nabízíme ručně šité košile na míru, které zaručují perfektní vzhled a maximální pohodlí. Vaše míry přitom můžete zadat jednoduše jedním ze čtyř způsobů. Nejjednodušší metodou je zadání pouze Vaší výšky a váhy, na základě kterých dopočítáme Vaše míry s pomocí našeho unikátního algoritmu. Fajnšmekři pak mohou použít krejčovský metr a zadat své přesné míry. A pokud Vám košile náhodou nebude sedět? Nic neriskujete, obratem s Vámi probereme co je potřeba upravit a zdarma pošleme novou! Tu starou si přitom můžete ponechat, anebo darovat na charitu.

Bespoken vnáší kvalitní krejčovinu bez kompromisů do online prostředí.

Nabízíme ručně šité košile na míru, které si můžete objednat online během několika minut. Vybrat si přitom můžete z širokého katalogu prémiových látek a z desítek možných personalizací.

Nyní jste už jen pár kliků od Vaší perfektní košile